Andere disciplines binnen PCS

Bekijk hier de overige disciplines waarvoor u terecht kunt bij Paramedisch Centrum Slikkerveer.

Diëtetiek
Logopedie
Podotherapie
Praktijk voor Gestalt-psychotherapie
Osteopathie

Diëtetiek

Dieet- en Voedingsadviesbureau I. Brouwer

Bij telefonisch contact graag ook even inspreken

Diëtiste: Ingrid Brouwer

Dinsdag (even weken)
08:30 – 15:00 uur

Bel: 078-6840141Mail: ingrid@dietiste.netWeb: www.dietiste.net

Diëtiste: Merel Rook

Dinsdag (even weken)
15:00 – 21:00 uur

Bel: 078-6840141Mail: merel@dietiste.netWeb: www.dietiste.net

Diëtiste: Natascha van Die

Dinsdag (even weken)
08:30 – 17:00 uur

Bel: 078-6840141Mail: natascha@dietiste.netWeb: www.dietiste.net

Dietistenpraktijk Marcella Hoogendoorn

Diëtiste: Marcella Hoogendoorn

Woensdag (even weken)
13:00 – 17:00 uur

Bel: 06-52522636Mail: marcella@dietiste.net

Dietistenpraktijk Balance Diet

Logopedie

Logopedie De Spraakfabriek

Logopediste: Marije Reinink

Maandag
08:00 – 12:00 uur

Mail: ingrid@spraakfabriek.nlBel: 06 – 51931648Web: www.spraakfabriek.nl

Podotherapie

Fit Podotherapie Ridderkerk

Podotherapeut: Danielle Merkx

Vrijdag (even weken)
08:00 – 12:00 uur

Bel: 085-2107060Mail: ridderkerk@fitpodotherapie.nlWeb: www.fitpodotherapie.nl

Gestalt-Psychotherapie

Praktijk voor Gestalt-Psychotherapie

Gestalt-psychotherapeut: Ellie Keizer

Dinsdagavond (oneven weken)
18:00 – 21:30 uur
Woensdag (oneven weken)
09:00 – 21:30 uur

Bel: 06-11535106Mail: ejkeizer@planet.nlWeb: www.ikzoekeentherapeut.infoWeb: www.ikzoekeencoach.info

Osteopathie

Osteopathie Ferwerda Ridderkerk

PCS fysiotherapie

Van Beethovenstraat 2b
2983 BV Ridderkerk
T: 0180-411885
E: info@pcs-slikkerveer.nl