Het PCS Team

N

Binnen 24 uur beschikbare plek in agenda

N

Gratis Haal en breng service

N

Avond fysiotherapie

Marlène van Eijck

Marlène van Eijck

Fysiotherapeut
Manueel Therapeut

marlene@pcs-slikkerveer.nl

Mark Loman

Mark Loman

Fysiotherapeut
Manueel Therapeut
Sportbegeleiding
Echografie

mark@pcs-slikkerveer.nl

Denise Koorevaar

Denise Koorevaar

Fysiotherapeut
Kinderfysiotherapeut
Medical Taping

denise@pcs-slikkerveer.nl

Mark Vereecken

Mark Vereecken

Fysiotherapeut
Echografie
Werkplekadvies
Manueel- en sport therapeut i.o.

mark.vereecken@pcsinbedrijf.nl

Ingrid Brouwer

Ingrid Brouwer

Diëtiste

ingrid@dietiste.net

Merel Rook

Merel Rook

Diëtiste

merel@dietiste.net

Natascha van Die

Natascha van Die

Diëtiste

natascha@dietiste.net

Ferry Fewerda

Ferry Fewerda

Osteopaat

ridderkerk@osteopathieferwerda.nl

Ingrid Vos

Ingrid Vos

Logopediste

ingrid@spraakfabriek.nl

Marcella Hoogendoorn

Marcella Hoogendoorn

Diëtiste

marcella@dietiste.net

Elmer Bouwer

Elmer Bouwer

Praktijkmanager

ridderkerk@osteopathieferwerda.nl

Ellie Keizer

Ellie Keizer

Gestalt-psychotherapeut

ejkeizer@planet.nl

Joost Wentink

Joost Wentink

Podotherapeut

info@fitpodotherapie.nl

PCS fysiotherapie

Van Beethovenstraat 2b
2983 BV Ridderkerk
T: 0180-411885
E: info@pcs-slikkerveer.nl