Het PCS Team

N

Binnen 24 uur beschikbare plek in agenda

N

Gratis Haal en breng service

N

Avond fysiotherapie

Denise Koorevaar

Denise Koorevaar

Fysiotherapeut
Kinderfysiotherapeut
Medical Taping
 
 
denise@pcs-slikkerveer.nl

Marlène van Eijck

Marlène van Eijck

Fysiotherapeut
Manueel Therapeut
 
 
 
marlene@pcs-slikkerveer.nl

Mark Loman

Mark Loman

Fysiotherapeut
Manueel Therapeut
Sportbegeleiding
Echografie
 
mark@pcs-slikkerveer.nl

Mark Vereecken

Mark Vereecken

Fysiotherapeut
Echografie
Werkplekadvies
Manueel- en sport therapeut i.o.
 
mark.vereecken@pcsinbedrijf.nl

Elmer Bouwer

Elmer Bouwer

Stichting Bar in Balans
Praktijkmanager
 
 
 
elmer@pcs-slikkerveer.nl

Ingrid Brouwer

Ingrid Brouwer

Diëtiste
 
 
 
 
ingrid@dietiste.net

Marcella Hoogendoorn

Marcella Hoogendoorn

Diëtiste

marcella@dietiste.net

Merel Rook

Merel Rook

Diëtiste

merel@dietiste.net

Natascha van Die

Natascha van Die

Diëtiste

natascha@dietiste.net

Ellie Keizer

Ellie Keizer

Gestalt-psychotherapeut

ejkeizer@planet.nl

Marije Reinink

Marije Reinink

Logopedist

logopedie@logopedieinridderkerk.nl

Danielle Merkx

Danielle Merkx

Podotherapeut

ridderkerk@fitpodotherapie.nl

Ferry Fewerda

Ferry Fewerda

Osteopaat

ridderkerk@osteopathieferwerda.nl

PCS fysiotherapie

Van Beethovenstraat 2b
2983 BV Ridderkerk
T: 0180-411885
E: info@pcs-slikkerveer.nl